Lang Yarns Cashmere Dreams
Lang Yarns Cashmere Dreams
Lang Yarns Cashmere Dreams
360 view
Mouwloze damestrui in kantpatroon gemaakt van Lang Yarns Cashmere Dreams
Damestrui met ajourpatroon gemaakt van Lang Yarns Cashmere Dreams
Wijde damestrui met ajourpatroon gemaakt van Lang Yarns Cashmere Dreams
Lang Yarns Cashmere dreams 1085.0001 White

Levertijd : 2 tot 6 werkdagen meer info..
Aanbevolen naalddikte : 3 - 3,5 mm
Stekenverhouding: 10 x 10 cm = 26 st x 40 nld (Breinaald 3)
Gewicht : 25 gram
Looplengte : ca 290 meter
Materiaal : 65% Casmire, 35% zijde
Merknaam : Lang Yarns
wassen : handwas
Lang Yarns Cashmere dreams 1085.0001 White is een zeer luxe, fijne en licht in gewicht draad van kasjmier en zijde.

Overzicht: patronen Lang Yarns Cashmere Dreams

€ 22,95
vinkjeGratis verzending vanaf € 50,-*
12-7-2026
Loes uit EMMELOORD
Snelle levering en keurig verpakt. Top.
12-7-2026
Nell uit Beuningen
Goed verpakt en snelgeleverd
11-7-2026
Wendy uit Amsterdam
Ruime keus aan viltwol, mooie kleuren en goede kwaliteit. Snel verzonden. Enigste wat ik een beetje jammer vind is dat alles los in een doos word gedaan. Had veel verschillende kleuren blauw en paars besteld en dat word zo los in een doos gestopt. Geen kleur codes en de vezels waren in elkaar gaan zitten. Moet nu zelf uitzoeken welke kleurcode bij welke bol hoort. Had ook 3x 50 gram zwart besteld maar door de andere bollen zitten er nu verschillende kleuren vezels in het zwart. Dat vind ik erg jammer. Als ik nu wil nabestellen moet ik maar hopen dat ik de juiste kleurcode bij de juiste bol heb gedaan. Misschien een tip om de kleuren apart in te pakken met een sticker welke kleur het is? Desondanks zou ik deze shop zeker wel aanbevelen wat betreft de viltwol. Goede prijs/kwaliteit verhouding.
10-7-2026
Anja uit Druten
Altijd alles op voorraad en een supersnelle levering!
10-7-2026
Hilona uit Oostzaan
Een fijne webwinkel met vriendelijke medewerkers. Altijd snelle bezorging.
10-7-2026
Johanna uit Sexbierum
Volop keus.
10-7-2026
Matty uit Oudebildtzijl
Goede kwaliteit/prijsverhouding en altijd snel in huis.
9-7-2026
Ria uit Schagen
Altijd correct en super verzorgd .
9-7-2026
Karine uit Hallaar
Je kan er terecht met al je vragen want je krijgt zowiezo antwoord en hulp Bij een bestelling word deze al dezelfde dag verstuurd dus nooit lang wachten op je wol waarvoor hartelijk dank
9-7-2026
Rieka uit Wildervank
Hele snelle verzending en keurig verpakt.

Kleuren Lang Yarns Cashmere Dreams

Lang Yarns Cashmere dreams 1085.0001 White
0001 
Lang Yarns Cashmere Dreams 1085.0004 zwart
0004 
Lang Yarns Cashmere Dreams 1085.0006 Royal Blue
0006 
Lang Yarns Cashmere Dreams 1085.0009 parel roze grijs
0009 
Lang Yarns Cashmere dreams 1085.0018 Dark Green
0018 
Lang Yarns Cashmere Dreams 1085.0021 licht blauw
0021 
Lang Yarns Cashmere Dreams 1085.0023 licht grijs
0023 
Lang Yarns Cashmere Dreams 1085.0026 beige
0026 
Lang Yarns Cashmere Dreams 1085.0033 lavendel
0033 
Lang Yarns Cashmere Dreams 1085.0034 Dark Jeans
0034 
Lang Yarns Cashmere dreams 1085.0035 Blue Marine
0035 
Lang Yarns Cashmere dreams 1085.0039 Camel
0039 
Lang Yarns Cashmere Dreams 1085.0043 Corn
0043 
Lang Yarns Cashmere Dreams 1085.0044 Lime
0044 
Lang Yarns Cashmere dreams 1085.0047 Lilac
0047 
Lang Yarns Cashmere Dreams 1085.0050 geel
0050 
Lang Yarns Cashmere Dreams 1085.0059 Pumpkin
0059 
Lang Yarns Cashmere Dreams 1085.0060 rood bruin
0060 
Lang Yarns Cashmere dreams 1085.0064 Bordeaux
0064 
Lang Yarns Cashmere Dreams 1085.0065 Fuchsia
0065 
Lang Yarns Cashmere dreams 1085.0068 Brick
0068 
Lang Yarns Cashmere Dreams 1085.0074 smaragd blauw
0074 
Lang Yarns Cashmere Dreams 1085.0080 Eggplant
0080 
Lang Yarns Cashmere Dreams 1085.0088 Petrol
0088 
Lang Yarns Cashmere Dreams 1085.0090 Royal Purple
0090 
Lang Yarns Cashmere Dreams 1085.0091 grijs
0091 
Lang Yarns Cashmere Dreams 1085.0092 oud groen
0092 
Lang Yarns Cashmere Dreams 1085.0094 naturel
0094 
Lang Yarns Cashmere Dreams 1085.0098 Olive
0098 
Lang Yarns Cashmere Dreams 1085.0109 Rose Quartz
0109 
Lang Yarns Cashmere Dreams 1085.0118 Bottle Green
0118 
Lang Yarns Cashmere Dreams 1085.0121 Azure
0121 
Lang Yarns Cashmere Dreams 1085.0159 Orange
0159 
Lang Yarns Cashmere Dreams 1085.0168 Brown
0168 
Lang Yarns Cashmere Dreams 1085.0209 Light Rose
0209 
Lang Yarns Cashmere Dreams 1085.0268 Espresso
0268 

Productinformatie

Cashmere dreams van Lang Yarns is een zeer luxe, fijne en licht in gewicht draad van kasjmier en zijde.
Aanbevolen naalddikte : 3 - 3,5 mm
Stekenverhouding: 10 x 10 cm = 26 st x 40 nld (Breinaald 3)
Colour : white
Couleur : blanc
EAN : 7611862308727
Farbe : weiss
Gewicht : 25 gram
Looplengte : ca 290 meter
Materiaal : 65% Casmire, 35% zijde
Merknaam : Lang Yarns
mpn : 1085.0001
wassen : handwas

Patronen Lang Yarns Cashmere Dreams