Haakpatroon Poncho, muts en sokken

Haakpatroon Poncho, muts en sokken

Patroonnummer: 47-1
DROPS set van een poncho met pompons, muts en sokken, gemaakt van het garen Drops Alpaca en Drops Snow. De poncho en sokken zijn gebreid, de muts is gehaakt.

Het origineel is gemaakt met Alpaca 3140 en 7300 en Drops Snow 35, deze zijn uit het assortiment en vervangen door Alpaca 3112, 2916 en Snow 29. Kies eventueel zelf een andere kleur.
Gratis VerzendingGratis verzending vanaf € 50,-*

Gratis verzending vanaf € 50,-

De verzending is gratis voor bestellingen vanaf 50.- verzonden aan een Nederlands of Belgisch adres.



Beschikbare maten:
50/56, 62/68, 74/80, 86/92, 98/104


    Haakpatroon Poncho, muts en sokken

    50/56

    € 10

    Indicatie Garenprijs**

    Kies

    62/68

    € 10

    Indicatie Garenprijs**

    Kies

    74/80

    € 10

    Indicatie Garenprijs**

    Kies

    86/92

    € 19

    Indicatie Garenprijs**

    Kies

    98/104

    € 19

    Indicatie Garenprijs**

    Kies

    Advies : Wij adviseren garens te bestellen voor 1 maat groter. Breiwerk is nooit op de milimeter nauwkeurig door verschil in breien per persoon. Het versturen van een bolletje wol is door het pakkettarief relatief duur en bij het verschil in verfbad kan kleurverschil in het werkstuk ontstaan.
    Garenprijs** : Omdat we met diverse kortingen werken hebben we onze prijzen afgerond naar hele euro's. Zie de winkelwagen voor de definitieve prijs.

    Gebruikte Breiwol / Haakwol

    Bekijk meer

    Nog niet uitgekeken?

    Baby en Peuter patronenPatronen mutsen of hoedenPatronen voor poncho, omslagdoek of stolaPatronen voor het maken van sokkenBreipatronenHaakpatronen


    Nummer patroon : 47-1-b14