Breipatroon luiertruitje Ange

Patroonnummer: 35666-34

Beschrijving van het patroon

Phildar breipatroon luiertruitje Ange voor baby's. Dit truitje met brede overslag, voelt heerlijk zacht aan dankzij de Phil Cabotine 3, die natuurlijke uitstraling en elasticiteit biedt. Het perfecte project voor een uniek en comfortabel kledingstuk.
Gratis VerzendingGratis verzending vanaf € 50,-*

Gratis verzending vanaf € 50,-

De verzending is gratis voor bestellingen vanaf 50.- verzonden aan een Nederlands of Belgisch adres.





Dit patroon is niet gratis te downloaden maar staat in het boek . Het complete pakket incl. boek en garen kun je hier bestellen

Beschikbare maten en prijzen

geboorte, 3 maanden, 6 maanden, 12 maanden, 18 maanden


    Breipatroon luiertruitje Ange

    geboorte

    € 12

    Indicatie Garenprijs**

    Kies

    3 maanden

    € 12

    Indicatie Garenprijs**

    Kies

    6 maanden

    € 16

    Indicatie Garenprijs**

    Kies

    12 maanden

    € 16

    Indicatie Garenprijs**

    Kies

    18 maanden

    € 20

    Indicatie Garenprijs**

    Kies

    Advies : Wij adviseren garens te bestellen voor 1 maat groter. Breiwerk is nooit op de millimeter nauwkeurig door verschil in breien per persoon. Het versturen van een bolletje wol is door het pakkettarief relatief duur en bij het verschil in verfbad kan kleurverschil in het werkstuk ontstaan.
    Garenprijs** : Omdat we met diverse kortingen werken hebben we onze prijzen afgerond naar hele euro's. Zie de winkelwagen voor de definitieve prijs.

    Brei een onweerstaanbaar luiertruitje Ange, speciaal ontworpen voor de allerkleinsten. Dit gebreide truitje met zijn praktische en charmante brede overslag combineert comfort met stijl, perfect voor dagelijks gebruik en speciale momenten van uw baby of peuter.

    Het Patroon & Techniek

    Het luiertruitje Ange wordt volledig gebreid, een techniek die zorgt voor een soepel en behaaglijk kledingstuk voor uw baby. De constructie omvat een brede overslag, wat het aan- en uitkleden vergemakkelijkt en extra warmte biedt rond de borst. Dit patroon is een trui-variant, waarbij aandacht wordt besteed aan de details die het draagcomfort maximaliseren. Ideaal voor het creëren van een liefdevol handgemaakt item voor de doelgroep baby en peuters.

    Over het Garen

    Voor het luiertruitje Ange is gekozen voor Phildar Phil Cabotine 3, een garen dat uitermate geschikt is voor babykleding. Het is de dunnere, verfijnde variant van de populaire Phil Cabotine, bekend om zijn kwaliteit. De draad is vervaardigd uit een combinatie van licht gebleekt katoen en acryl. Het katoen zorgt voor een natuurlijke uitstraling en ademend vermogen, terwijl de toevoeging van acryl bijdraagt aan de elasticiteit en duurzaamheid van het breiwerk. Dit maakt Phil Cabotine 3 zowel zacht als stevig, en ideaal voor zowel zomer- als winterkleding. Het garen laat zich prettig verwerken, zowel met brei- als haaknaalden, en is ontworpen om lang mooi te blijven.
    • Samenstelling: Licht gebleekt katoen met acryl
    • Kenmerken: Natuurlijke uitstraling, zacht, stevig, elastisch
    • Geschikt voor: Breien en haken
    • Toepassing: Zomer- en winterkleding voor baby en peuters
    • Extra: Gratis patronen van Phildar vaak meegeleverd bij aankoop

    Gerelateerde producten

    Nog niet uitgekeken?

    Baby en Peuter patronenPatronen truiBreipatronen


    Nummer patroon : 35666-34-00011