Haakpatroon Gehaakte Kerst Teddybeer in zachte merinowol
Patroonnummer: 33899-1666
Beschrijving van het patroon
Gehaakt van onder naar boven met het zachte DROPS Merino Extra Fine garen, is deze schattige teddybeer de perfecte handgemaakte kerstdecoratie. Het patroon voor de Candy Cane Bear leidt je door het creëren van een complete amigurumi, inclusief een feestelijke sjaal en een klassieke zuurstok. De beer wordt ongeveer 15 cm hoog en is gemaakt met 100% superwash merinowol, waardoor hij heerlijk zacht aanvoelt. Details zoals de geborduurde ogen en snuit geven dit beertje een unieke, lieve uitstraling. Een prachtig project voor je kerstversiering of als hartverwarmend cadeau.
Gratis verzending vanaf € 50,-*
Gratis verzending vanaf € 50,-
De verzending is gratis voor bestellingen vanaf 50.- verzonden aan een Nederlands of Belgisch adres.
Haakpatroon Gehaakte Kerst Teddybeer in zachte merinowol
Advies : Wij adviseren garens te bestellen voor 1 maat groter. Breiwerk is nooit op de millimeter nauwkeurig door verschil in breien per persoon. Het versturen van een bolletje wol is door het pakkettarief relatief duur en bij het verschil in verfbad kan kleurverschil in het werkstuk ontstaan.
Garenprijs** : Omdat we met diverse kortingen werken hebben we onze prijzen afgerond naar hele euro's. Zie de winkelwagen voor de definitieve prijs.