Breipatroon sjaal in Engelse patentsteek

Patroonnummer: 35380-7

Beschrijving van het patroon

Dit breipatroon, bekend als de Bridget Scarf / DROPS 270-7, creëert een prachtige sjaal door de Engelse patentsteek die overdwars wordt gebreid. Deze techniek geeft het werk een volle, elastische en diepe textuur die aan beide kanten even mooi is.

Het ontwerp wordt gebreid met DROPS Air, een superzacht en luchtig 'blow yarn' garen. De samenstelling van 65% baby alpaca, 28% polyamide en 7% wol zorgt voor een kledingstuk dat volumineus maar toch vederlicht is. Het voelt heerlijk warm aan op de huid zonder zwaar te zijn en is bovendien volledig jeukvrij, ideaal voor een comfortabele sjaal.

De sjaal wordt van punt naar punt gebreid, waarbij u eerst meerdert en vervolgens mindert om de kenmerkende vorm te creëren. Het eindresultaat is een elegante sjaal van circa 126 cm lang en 24 cm breed. Door de gebruikte technieken is dit patroon vooral geschikt voor de breier met enige ervaring die op zoek is naar een project met een prachtig, professioneel resultaat.
Gratis VerzendingGratis verzending vanaf € 50,-*

Gratis verzending vanaf € 50,-

De verzending is gratis voor bestellingen vanaf 50.- verzonden aan een Nederlands of Belgisch adres.



Benodigdheden



    Breipatroon sjaal in Engelse patentsteek

    Garen

    € 9

    Indicatie Garenprijs**

    Kies

    Advies : Wij adviseren garens te bestellen voor 1 maat groter. Breiwerk is nooit op de millimeter nauwkeurig door verschil in breien per persoon. Het versturen van een bolletje wol is door het pakkettarief relatief duur en bij het verschil in verfbad kan kleurverschil in het werkstuk ontstaan.
    Garenprijs** : Omdat we met diverse kortingen werken hebben we onze prijzen afgerond naar hele euro's. Zie de winkelwagen voor de definitieve prijs.

    Gerelateerde producten

    Nog niet uitgekeken?

    Patronen voor dameskleding en accessoiresPatronen sjaal, snood halswarmerBreipatronen


    Nummer patroon : 35380-7-270