Breipatroon Diagonaal gebreide sjaal in merino en mohair
Patroonnummer: 34385-16
Beschrijving van het patroon
Diagonaal gebreid in een soepele ribbelsteek, waardoor deze sjaal een prachtige, asymmetrische vorm en een elegante valling krijgt. Dit patroon voor de Candy Sprinkles Shawl combineert twee luxe garens: de zachtheid van 100% extra fijne DROPS Baby Merino wol en de lichte, pluizige textuur van DROPS Kid-Silk (75% mohair en 25% zijde). Door met twee draden samen te breien ontstaat een heerlijk warm, maar toch vederlicht accessoire. De eenvoudige techniek maakt dit een ontspannend project met een stijlvol resultaat, perfect voor zowel beginnende als ervaren breiers. De afmetingen zijn eenvoudig aan te passen tot de gewenste lengte en breedte.
Gratis verzending vanaf € 50,-*
Gratis verzending vanaf € 50,-
De verzending is gratis voor bestellingen vanaf 50.- verzonden aan een Nederlands of Belgisch adres.
Breipatroon Diagonaal gebreide sjaal in merino en mohair
Advies : Wij adviseren garens te bestellen voor 1 maat groter. Breiwerk is nooit op de millimeter nauwkeurig door verschil in breien per persoon. Het versturen van een bolletje wol is door het pakkettarief relatief duur en bij het verschil in verfbad kan kleurverschil in het werkstuk ontstaan.
Garenprijs** : Omdat we met diverse kortingen werken hebben we onze prijzen afgerond naar hele euro's. Zie de winkelwagen voor de definitieve prijs.