Haakpatroon Lange sjaal in openhaakwerk

Patroonnummer: 32420-49

Beschrijving van het patroon

Langyarns haakpatroon Rhea, sjaal van 24 a 200 cm, gemaakt van het garen Langyarns Amira.
Gratis VerzendingGratis verzending vanaf € 50,-*

Gratis verzending vanaf € 50,-

De verzending is gratis voor bestellingen vanaf 50.- verzonden aan een Nederlands of Belgisch adres.





Dit patroon is niet gratis te downloaden maar staat in het boek Lang Yarns magazine 284 Voorjaar en zomer 2025. Het complete pakket incl. boek en garen kun je hier bestellen

Benodigde materialen



    Haakpatroon Lange sjaal in openhaakwerk

    Garen

    € 40

    Indicatie Garenprijs**

    Kies

    Advies : Wij adviseren garens te bestellen voor 1 maat groter. Breiwerk is nooit op de millimeter nauwkeurig door verschil in breien per persoon. Het versturen van een bolletje wol is door het pakkettarief relatief duur en bij het verschil in verfbad kan kleurverschil in het werkstuk ontstaan.
    Garenprijs** : Omdat we met diverse kortingen werken hebben we onze prijzen afgerond naar hele euro's. Zie de winkelwagen voor de definitieve prijs.

    Gebruikte Breiwol / Haakwol

    Gerelateerde producten

    Nog niet uitgekeken?

    Patronen voor dameskleding en accessoiresPatronen sjaal, snood halswarmerHaakpatronen


    Nummer patroon : 32420-49-fam284