Breipatroon top-down gebreide trui met Scandinavisch patroon

Patroonnummer: 35458-19

Beschrijving van het patroon

Het breipatroon voor de Sunrise Star Sweater / DROPS 271-19 is een ontwerp dat van boven naar beneden wordt gebreid, met een kleurrijk Scandinavisch patroon op de ronde pas als blikvanger.

Dit model wordt gebreid met DROPS Merino Extra Fine, een zacht en jeukvrij garen dat bestaat uit 100% merinowol. Dankzij de superwash-behandeling is de trui eenvoudig in onderhoud en perfect voor dagelijks gebruik. De soepele draadstructuur zorgt ervoor dat de steken van het Scandinavische patroon prachtig uitkomen.

De trui wordt volledig naadloos gebreid, wat het passen tijdens het proces eenvoudig maakt. U begint met de halsboord, waarna u met meerderingen de kenmerkende ronde pas vormt. Het lijf en de mouwen worden vervolgens apart verder in de rondte gebreid in een soepele tricotsteek.

Het patroon is duidelijk uitgeschreven voor een brede reeks maten van XS tot en met XXXL. De mouwen en de boord aan de onderkant worden afgewerkt met een klassieke boordsteek, wat zorgt voor een comfortabele en aansluitende pasvorm.
Gratis VerzendingGratis verzending vanaf € 50,-*

Gratis verzending vanaf € 50,-

De verzending is gratis voor bestellingen vanaf 50.- verzonden aan een Nederlands of Belgisch adres.





Zelf toevoegen : de techniek MAGIC LOOP kan gebruikt worden – u heeft dan alleen een rondbreinaald van 80 cm nodig in elke maat.

Beschikbare maten en prijzen

XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL


    Breipatroon top-down gebreide trui met Scandinavisch patroon

    XS

    € 40

    Indicatie Garenprijs**

    Kies

    S

    € 43

    Indicatie Garenprijs**

    Kies

    M

    € 45

    Indicatie Garenprijs**

    Kies

    L

    € 48

    Indicatie Garenprijs**

    Kies

    XL

    € 56

    Indicatie Garenprijs**

    Kies

    XXL

    € 59

    Indicatie Garenprijs**

    Kies

    XXXL

    € 65

    Indicatie Garenprijs**

    Kies

    Advies : Wij adviseren garens te bestellen voor 1 maat groter. Breiwerk is nooit op de millimeter nauwkeurig door verschil in breien per persoon. Het versturen van een bolletje wol is door het pakkettarief relatief duur en bij het verschil in verfbad kan kleurverschil in het werkstuk ontstaan.
    Garenprijs** : Omdat we met diverse kortingen werken hebben we onze prijzen afgerond naar hele euro's. Zie de winkelwagen voor de definitieve prijs.

    Gerelateerde producten

    Nog niet uitgekeken?

    Patronen voor dameskleding en accessoiresPatronen truiBreipatronen


    Nummer patroon : 35458-19-271