Ontdek het patroon voor jas Audette, een opvallend ontwerp dat elegantie en een speels karakter combineert. Deze gehaakte dames jas valt direct op door zijn luxueuze bontlook, gecreëerd met het Phildar Phil Inuit garen. De mouwen zijn een ware blikvanger dankzij de artistiek geplaatste granny squares, die de jas een eigentijdse en ambachtelijke uitstraling geven.
Het Patroon & Techniek
Het patroon van jas Audette leidt u stap voor stap door het haakproces van dit bijzondere kledingstuk. De basis van de jas wordt opgezet met een techniek die zorgt voor de karakteristieke bontuitstraling. Voor de mouwen worden individuele granny squares gehaakt, welke vervolgens zorgvuldig worden samengevoegd en aan het jaslichaam bevestigd. Dit project combineert verschillende haaktechnieken om een unieke textuur en uitstraling te creëren, waarbij de blokken op de mouwen een frisse en moderne twist geven aan de traditionele jas.
Over het Garen
Voor jas Audette werkt u met twee speciaal geselecteerde garens van Phildar die elkaar perfect aanvullen. Phildar Phil Inuit geeft de jas zijn kenmerkende bontlook, terwijl Phildar Phil Imaginaire 6 zorgt voor comfort en structuur in de delen waar de granny squares worden toegepast. De combinatie van deze garens garandeert een zacht, warm en soepel eindresultaat dat zowel prettig is om te dragen als om naar te kijken.
- Phildar Phil Inuit:
- Heerlijk zacht en donzig garen.
- Geeft brei- en haakwerk een luxueuze bontuitstraling.
- Phildar Phil Imaginaire 6:
- Luxe garen van 50% wol en 50% acryl.
- Zorgt voor een heerlijk zacht en soepel resultaat.
- Zeer geschikt voor zowel breien als haken.