Breipatroon Damestrui Tree of Life

Patroonnummer: 33557-36
Langyarns breipatroon grofgebreide damestrui met afhangende mouwen, gemaakt van het garen Lang Yarns Wooladdicts Fire. De Tree of Life trui combineert een eenvoudig silhouet met opvallende, opvallende minderingen op de mouwen, die de sierlijke taps toelopende vorm van boomtakken nabootsen. Gemaakt van warm, superdik garen, is hij een ideale laag voor frisse, koude dagen.

Maten: S/M, L/XL
Bovenwijdte: 100/120 cm
Lengte: 62/64 cm
Gratis VerzendingGratis verzending vanaf € 50,-*

Gratis verzending vanaf € 50,-

De verzending is gratis voor bestellingen vanaf 50.- verzonden aan een Nederlands of Belgisch adres.





Dit patroon is niet gratis te downloaden maar staat in het boek Lang Yarns Wooladdicts 15 2025-2026 herfst winter NL/D/FR. Het complete pakket incl. boek en garen kun je hier bestellen
Gebruikte kleuren:
Beschikbare maten:
S/M, L/XL


    Breipatroon Damestrui Tree of Life

    S/M

    € 108

    Indicatie Garenprijs**

    Kies

    L/XL

    € 144

    Indicatie Garenprijs**

    Kies

    Advies : Wij adviseren garens te bestellen voor 1 maat groter. Breiwerk is nooit op de milimeter nauwkeurig door verschil in breien per persoon. Het versturen van een bolletje wol is door het pakkettarief relatief duur en bij het verschil in verfbad kan kleurverschil in het werkstuk ontstaan.
    Garenprijs** : Omdat we met diverse kortingen werken hebben we onze prijzen afgerond naar hele euro's. Zie de winkelwagen voor de definitieve prijs.

    Gebruikte Breiwol / Haakwol

    Bekijk meer

    Nog niet uitgekeken?

    Patronen voor dameskleding en accessoiresPatronen truiBreipatronen


    Nummer patroon : 33557-36-wool15